Je bent hier: MHC de DommelHockeyTrainingsschema
 
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     JD1
2.     JA1
3.     Heren Veteranen B
4.     MD2
5.     MC4

Hele clubcompetitie
MHC de Dommel
M.H.C. de Dommel
Zegenwerp 1a
5271 NC Sint Michielsgestel
Telefoon Clubhuis 073-5512072
www.mhcdedommel.nl
 
Postadres:
Dorpstraat 22 A
5293 AN GEMONDE
[email protected]
Trainingsschema
    vrijdag 20 september 2019   20:24
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Ivar van Thiel
Joep Ogier
Tijn Wolfert
Veld 2 - AB Circuittraining
17:30 - 19:00 JD2 Ivar van Thiel
Joep Ogier
Tijn Wolfert
Veld 2 - CD Circuittraining
17:30 - 19:00 MD1 Jenny van den Berg
Isabelle van Meerwijk
Veld 1 - AB Circuittraining
17:30 - 19:00 MD2 Isa van de Vrande Veld 1 - CD Circuittraining
17:30 - 19:00 MD3 Janneke Louwers
Robey Pigmans
Veld 3 Circuittraining
19:00 - 20:30 MC1 Anke Abbenhuis
Lizzy Meinders
Veld 3
19:30 - 21:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep Veld 2
19:30 - 21:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep Veld 1
21:00 - 22:30 Bedrijfshockey Trainingsgroep Veld 1
21:00 - 22:30 Bedrijfshockey Trainingsgroep Veld 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Steven den Engelsen Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Isolde Pelders
Joost van Eerdt
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Isabel Wennink Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MC4 Koen Schoones Veld 3
19:00 - 20:30 MA1 Steven den Engelsen Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Veld 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JE Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 3
16:30 - 17:30 M8E1/M8E2/M8E3 Trainingsgroep Veld 2
16:30 - 17:30 ME Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 J8E1 Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 J8E2 Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Ivar van Thiel
Joep Ogier
Tijn Wolfert
Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 JD1 Ivar van Thiel
Joep Ogier
Tijn Wolfert
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Beatrijs Klumper Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Isa van de Vrande
Robey Pigmans
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Elke van de Sande
Fleur Blaas
Veld 3
19:00 - 20:30 JA1 Max Nauta Veld 4
19:00 - 20:30 JB1 Joep van Lankveld
Max Nauta
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Clemens Bloemen
Franc van Nunen
Gijs op ten Noort
Veld 3
19:00 - 20:30 MB2 Joyce Blaas Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Anke Abbenhuis
Lizzy Meinders
Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Max Nauta Veld 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Steven den Engelsen Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Isolde Pelders
Joost van Eerdt
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Isa van de Vrande Veld 3
17:30 - 19:00 MC4 Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Keepersschool Trainingsgroep Veld 3
19:00 - 20:30 MA1 Steven den Engelsen Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Clemens Bloemen
Franc van Nunen
Veld 2 - AB
20:00 - 21:00 Keepersschool Trainingsgroep Veld 3
20:30 - 22:00 Heren 2 Veld 4
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Amber Hulscher Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 3 Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Veld 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B Veld 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JE Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 JF Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 ME Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 MF Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 J8E1 Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 J8E2 Veld 3
17:30 - 19:00 M8E1 Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 M8E2 Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 M8E3 Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Max Nauta Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Joep van Lankveld
Max Nauta
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Gijs op ten Noort Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Max Nauta Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 2 Youp van Buren Veld 1 - CD
Hoofdsponsors
Brieven van de Voorzitter
Er zijn nog geen brieven van de voorzitter.
Vandaag jarig
  • Dries van Acker
  • Rosalie Toenbreker
Uitslagen
DVA V.M.H.& C.C. M.O.P. DA 1-5
DVB Tegelen DB 1-8
H1 HC Horst H1 0-14
H2 Hockeyclub Berlicum H2 2-3
HVA MHC MEP HB 8-1
HVB Eersel HA 6-0
DJ1 H.O.D. DJ2 2-3
DJ2 Oss DJ4 4-1
DJ3 MHC Best DJ4 2-1
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Alle verslagen