Je bent hier: MHC de DommelTrainingsschema
 
Handige links
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jong Heren 1
2.     JC1 - ZH
3.     MA1 - ZH
4.     MC1 - ZH
5.     Heren Veteranen A

Hele clubcompetitie
MHC de Dommel
M.H.C. de Dommel
Zegenwerp 1a
5271 NC Sint Michielsgestel
Telefoon Clubhuis 073-5512072
www.mhcdedommel.nl
 
Postadres:
Dorpstraat 22 A
5293 AN GEMONDE
[email protected]
Trainingsschema
    dinsdag 26 mei 2020   18:47
Dit schema loopt van 6-5-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Ivar van Thiel
Joep Ogier
Tijn Wolfert
Veld 1
17:30 - 19:00 JD2 Ivar van Thiel
Joep Ogier
Tijn Wolfert
Veld 2
19:30 - 21:00 MC1 Anke Abbenhuis
Lizzy Meinders
Veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Steven den Engelsen Veld 1
17:30 - 19:00 MC3 Willem Damman Veld 2
18:00 - 19:00 MC4 Koen Schoones Veld 3
19:30 - 21:00 MA1 Steven den Engelsen Veld 1
19:30 - 21:00 MC2 Willem Damman Veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JE Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 2
16:30 - 17:30 ME Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 1
17:45 - 19:00 MD1 Beatrijs Klumper
Jan-Julius Klumper
Veld 1
17:45 - 19:00 MD2 Isa van de Vrande
Robey Pigmans
Veld 2
17:45 - 19:00 MD3 Elke van de Sande
Fleur Blaas
Veld 3
19:30 - 21:00 JB1 Joep van Lankveld
Max Nauta
Veld 1
19:30 - 21:00 MB2 Joyce Blaas Veld 2
19:30 - 21:00 MB3 Judith van Enckevort
Lieneke Achten
Veld 3
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep Veld 4 Samen met DVB
21:15 - 22:45 Dames Veteranen A Veld 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 21:00 MA2 Steven den Engelsen Veld 1
19:30 - 21:00 MB1 Clemens Bloemen
Franc van Nunen
Veld 2
19:45 - 21:15 Jong Dames 1 Veld 4
19:45 - 21:15 Jong Dames 3 Veld 3
21:15 - 22:30 Heren Veteranen A Veld 1 Samen met HVB en H2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JF Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 2
16:30 - 17:30 MF Trainingsgroep Trainingsgroep Veld 1
17:45 - 19:00 J8E1 Veld 1 - AB
17:45 - 19:00 J8E2 Veld 1 - CD
17:45 - 19:00 M8E1 Veld 2 - AB
17:45 - 19:00 M8E2 Veld 2 - CD
17:45 - 19:00 M8E3 Veld 3 - AB
19:30 - 21:00 JA1 Max Nauta Veld 1
20:30 - 22:00 Jong Dames 2 Veld 2
21:15 - 22:30 Heren 1 Veld 1
Hoofdsponsors
Uitslagen