Wedstrijdschema

Overig
DO-25-1-zaal - Oranje-Rood DO25-2
16:50
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
DO-25-1-zaal - Geel Zwart DO25-3
18:30
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
MO-12-1-zaal - Oirschot MO12-1
09:20
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
MO-12-1-zaal - Etten-Leur MO12-2
11:00
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
MO-12-3-zaal - Vlijmen MO12-3
11:20
Uit
Opmerking: Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE
LIEMPDE
MO-12-3-zaal - Liempde MO12-1
12:10
Uit
Opmerking: Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE
LIEMPDE
MO-12-4-zaal - Rosmalen MO12-5
14:00
Uit
Let op: Uittenue mee!
Opmerking: Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
MO-12-4-zaal - MOP MO12-4
14:50
Thuis
Opmerking: Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
MO-14-1-zaal - Des MO14-2
09:00
Uit
Let op: Uittenue mee!
Opmerking: Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP
KAATSHEUVEL
MO-14-1-zaal - MEP MO14-2
09:50
Thuis
Opmerking: Werft, De
Huygenstraat 73
5171EP
KAATSHEUVEL
MO-14-3-zaal - Berkel Enschot MO14-4
14:30
Uit
Opmerking: Ruiven, Het
Vlierakkerweg 4
5056NA
BERKEL-ENSCHOT
MO-14-3-zaal - MEP MO14-5
15:20
Thuis
Opmerking: Ruiven, Het
Vlierakkerweg 4
5056NA
BERKEL-ENSCHOT
MO-16-1-zaal - HC Eersel MO16-1
11:50
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
MO-16-1-zaal - Best MO16-1
13:30
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
MO-16-2-zaal - HC Tilburg MO16-5
19:00
Uit
Let op: Uittenue mee!
Opmerking: Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA
TILBURG
MO-16-2-zaal - MHC HDL MO16-1
19:50
Thuis
Opmerking: Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA
TILBURG
MO-18-1-zaal - Eindhoven MO18-1
14:20
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
MO-18-1-zaal - Basko MO18-2
16:00
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
MO-18-2-zaal - Vlijmen MO18-3
13:15
Uit
Opmerking: Slagen, De
De Gaard 2
5146AW
WAALWIJK
MO-18-2-zaal - Oirschot MO18-3
14:05
Uit
Opmerking: Slagen, De
De Gaard 2
5146AW
WAALWIJK
ZAALBLOK - ZAAL Oirschot MO12-1 Etten-Leur MO12-2
10:10
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
ZAALBLOK - ZAAL Best MO16-1 Eersel MO16-1
12:40
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
ZAALBLOK - ZAAL Basko MO18-2 Eindhoven MO18-1
15:10
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
ZAALBLOK - ZAAL Oranje-Rood DO25-2 Geel-Zwart DO25-3
17:40
Thuis
Opmerking: Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR
SINT-MICHIELSGESTEL
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten